Redaktor prowadzący serwis Wideoportal.pl:
Robert Patoleta

 robert(at)wideoportal.pl

 

Robert Patoleta

 

Robert Patoleta (ur. 5.10.1975 r. w Mińsku Mazowieckim) - jeden z najbardziej znanych dziennikarzy showbiznesowych, szef serwisu Wideoportal.pl, specjalista zajmujący się showbiznesem. Twórca lub współtwórca wielu funkcjonujących w mediach celebrytów.

Autor wielu wywiadów, artykułów prasowych, programów telewizyjnych oraz reportaży o tematyce związanej z popkulturą i mediami. Pisał między innymi do "Wprost", "Newsweeka", "Gali", stołecznej "Gazety Wyborczej". W "Sukcesie" opublikował głośny raport "Lwy show biznesu" o wpływowych postaciach polskiej branży muzycznej.

Prowadził program telewizyjny "Coolturka" (TV Pilot), w którym rozmawiał z "cooltowymi" artystami i ludźmi mediów oraz "Nakręconą noc" w TVP2. Był jednym z bohaterów filmu Sylwestra Latkowskiego "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku". Jest twórcą reality soap "Debiutantka". Współprowadził "Czarno na białym" w Superstacji - autorski program z udziałem polityków i postaci show biznesu. Przeprowadzał wywiady wideo z kluczowymi postaciami mediów i reklamy dla portalu Wirtualnemedia.pl. Wraz z Mają Frykowską prowadził program "Lub Czasopisma!" w Tele5.

Obecnie szefuje serwisowi informacyjno-rozrywkowemu Wideoportal.pl. W WP.tv prowadził prowokacyjne rozmowy z celebrytami w programie "To się nagrywa? (TSN)".

"Spośród wielu rzeczy, jakimi zajmuję się zawodowo, niezwykle istotne są przeprowadzane przeze mnie wywiady. Od początku zależało mi, żeby pokazać przynajmniej cząstkę prawdy o człowieku, z którym rozmawiam. Cieszę się, kiedy moi widzowie piszą, że udało się pokazać rozmówcę od innej strony niż dotychczas. To jest dla mnie ważne" - mówi Patoleta.

 

Zobacz też:

http://robertpatoleta.blog.pl 

www.facebook.com/robertpatoleta

http://www.facebook.com/Wideoportalpl

https://www.facebook.com/pages/Tylko-u-Patolety/359314247564736


 

Zespół redakcyjny:
redakcja(at)wideoportal.pl

 

Redaktorom serwisu prosimy przesyłać maile z informacjami, pytaniami, donosami, opiniami i zaproszeniami, zapytania związane z reklamą w serwisie.

 

 

Wydawca / fotoedytor:
Marcin Gregorczyk

 Jaaz s.c.

m.gregorczyk(at)wideoportal.pl

 


 

 Zobacz profile Wideoportal.pl w następujących serwisach:

 
  

 

 

 

UWAGA! Zabrania się wykorzystywania adresów e-mail serwisu Wideoportal.pl do wysyłania informacji o charakterze spamu, handlowych, marketingowych itp. Nieprzestrzeganie tej zasady grozi sankcjami karnymi.NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz najnowsze informacje z życia gwiazd i ekskluzywne materiały.

TOP OGLĄDANE

 • 1

  10
  Maja Frykowska ma romans ze szwajcarskim milionerem?
 • 2

  16
  Plakat wyborczy Sary May podbija świat
 • 3

  57
  Włosi zauroczeni nagą Anną Muchą

TOP KOMENTARZE

TOP OCENY

NAJNOWSZE KOMENTARZE

 • ~-=ali=- | 11-05-2017, 23:38
  Bardzo mi przykro. Uwielbiałem tego człowieka i jego muzykę. RIP :(
 • ~Krysia | 19-01-2017, 18:45
  Super dziewczyna !
 • ~Maja | 19-01-2017, 17:50
  Bardzo ciekawa postac. Podoba mi się!
 • ~zuczek | 08-11-2016, 6:30
  Oj oj niech sobie Kinga kubi stara Nyse czy autobus wymieni na grube opony, przemaluje na zielono bedzie miala tez co innego.
 • ~zazu | 08-11-2016, 6:24
  Oj co ta Iza pila czy wachala przed tym wywiadem.

SONDA